یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 ساعت: 08:20
بنر صفحات داخلی

عضویت در سایت

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات گواه یدك

كاربر گرامی، لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های كاربردی گواه یدك به دقت ملاحظه فرمایید. ورود كاربران به وب سایت گواه یدك هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدئوهای رسانه تصویری گواه یدك و سایر خدمات ارائه شده توسط گواه یدك به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات گواه یدك است. توجه داشته باشید كه ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن كامل كلیه شرایط و قوانین گواه یدك از سوی كاربر است. لازم بذكر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین كلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید كلیه اصول و رویه های گواه یدك منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا كاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با كاربر است. در صورتی كه در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های گواه یدك تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی میشود و شما توافق می كنید كه استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

تعریف مشتری یا كاربر

مشتری یا كاربر به شخصی گفته میشود كه با اطلاعات كاربری خود كه در فرم ثبت نام درج كرده است، به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات گواه یدك اقدام نماید

ارتباطات الكترونیكی

هنگامی كه شما از سرویس ها و خدمات گواه یدك استفاده می كنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت و یا به گواه یدك ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الكترونیكی انجام می شود و در صورتی كه درخواست شما با رعایت كلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می كنید كه گواه یدك به صورت الكترونیكی ( از طریق پست الكترونیكی، سرویس پیام كوتاه و سایر سرویس های الكترونیكی ) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست های رعایت حریم شخصی

گواه یدك به اطلاعات خصوصی اشخاصی كه از خدمات سایت استفاده می كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می كند.
گواه یدك متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع كند و در این راستا، تكنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گواه یدك، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یك از خدمات گواه یدك، مانند متن، گرافیك، نقشه، آرم، تصاویر، ویدئوهای تصویری ، موارد قابل دانلود و كپی، داده ها و كلیه محتوای تولید شده توسط گواه یدك جزئی از اموال گواه یدك محسوب می شوند و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گواه یدك است و هر گونه استفاده بدون كسب مجوز كتبی، حق پیگرد قانونی را برای گواه یدك محفوظ می دارد. كاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب سایت گواه یدك و یا هر یك از خدمات و یا مطالب، دانلود یا كپی كردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده كاوی ، روبات، یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و كلیه این حقوق به صراحت برای گواه یدك محفوظ است. در صورت استفاده از هر یك از خدمات گواه یدك، كاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی كه تحت حساب كاربری و (یا) رمز ورود انجام می پذیرد بعهده كاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.govahyadak.com است. ما با شما از طریق شماره تماس و آدرس الكترونیكی ثبت شده در هنگام ثبت نام در ارتباط خواهیم بود و با هیچ روش دیگری جز موارد ذكر شده، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت گواه یدك هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.govahyadak.com نداشته و همچنین هیچ گاه با روش های دیگر با شما تماس نمی گیرد. همچنین كاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرس های ذكر شده در بخش ارتباط با ما استفاده كنند.

ثبت و پردازش سفارش

كلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای كاری پردازش میشوند. روز كاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است. گواه یدك به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امكان سفارش گذاری میدهد.
كلیه سفارش های ثبت شده در سایت گواه یدك به وسیله كد سفارش در صفحه كاربری قابل رهگیری میباشد. گواه یدك همواره در ارسال و تحویل كلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتی كه موجودی محصولی در گواه یدك به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق كنسل كردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای گواه یدك محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای كالای به اتمام رسیده ، محصول دیگری را جایگزین نماید.
كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نطر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور كامل تكمیل نمایند.
بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش كاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
گواه یدك مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف كند و كلیه سفارهای ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود.
حق قطع فروش كلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی كالا بدون اطلاع قبلی، برای گواه یدك محفوظ است.

حمل و نقل

در صورت عدم وجود توافق و شرایط خاص در خصوص نحوه حمل و تحویل كالا، گواه یدك نسبت به ارسال كلیه سفارش های مشتریان به آدرسهای ثبت شده در سیستم ودر بسته بندی مناسب اقدام می نماید. ارسال كالای سفارش داده شده توسط شركتهای باربری و حمل و نقل به انتخاب كاربر انجام میگردد (در صورت عدم انتخاب به نیابت از كاربر توسط گواه یدك انتخاب میگردد). بدیهی است مسئولیت حمل و تحویل كالای سالم به عهده شركت حمل كنننده خواهد بود و پرداخت كرایه حمل در زمان تحویل كالا صورت می گیرد.

نقدها ، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت گواه یدك ممكن است دارای لینك هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت كنترل گواه یدك نیستند و سایت گواه یدك هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت ها شامل (و نه محدود به) لینك های دیگری كه ممكن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت گواه یدك این لینك ها را برای سهولت شما فراهم كرده است و وجود هر یك از این لینك ها به معنی تایید یا هر نوع ارتباط ما با اداره كنندگان آنها نیست. بنابراین سایت گواه یدك نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. بدیهی است مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر كه می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینك شده در سایت گواه یدك باشد، بر عهده كاربر بوده و سایت گواه یدك در این خصوص هیچ مسوولیتی را نمی پذیرد.

نمایندگی

در حال حاضر گواه یدك در هیچ نقطه ای از كشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و كلیه سرویس ها، تراكنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مركزی پردازش می شود. لطفا" در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به گواه یدك اطلاع دهید. بدیهی است در صورت دایر نمودن شعبه و یا نمایندگی، مراتب در سایت گواه یدك اعلام خواهد گردید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج در این مدرك، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قوه قهریه، گواه یدك هیچ گونه مسوولیتی ندارد. گواه یدك خود را ملزم به رعایت حریم شخصی كاربران میداند، لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را از طریق كانال های ارتباطی ذكر شده با ما در میان بگذارید.  • پایین سایت 1
  • پایین سایت 2
پشتیبانی آنلاین تالار گفتگو سبد خرید